fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Zabawa typu imprezowego

materiały prasowe
Pomimo pandemii niewielkie polskie Red Lim Studio zdołało dokończyć prace nad imprezową grą komputerową „Beat Me!". Program, przeznaczony dla grupki do sześciu graczy, pozwala toczyć bitwy pomiędzy marionetkami na igrzyskach zorganizowanych przez króla Puppetoni.

Gracze rywalizują ze sobą na specjalnie zaprojektowanych arenach, położonych w miastach, lasach, wielkich fabrykach czy nawet wśród chmur. Starają się powalić rywali, a najlepiej w ogóle wyrzucić ich poza mapę. Teoretycznie nie jest to trudne, jednak podczas zabawy często tworzą się sojusze, które bywają zrywane w najbardziej zaskakujących momentach. W rezultacie sytuacja na placu boju jest dynamiczna i bez przerwy trzeba się pilnować, a także unikać niepotrzebnego ryzyka. „Beat Me!" zawiera też alternatywny tryb, w którym współpracuje się z innymi graczami podczas wojny z hordami przeciwników sterowanych przez sztuczną inteligencję.
Monotonię rozgrywki rozbijają rozrzucone po planszy bonusy, dające dodatkowe moce o krótkotrwałym działaniu. Możliwość skakania znacznie wyżej, leczenia ran czy na przykład opcja zamiany w krwiożerczego demona z pewnością ułatwia zabawę. Gorzej, że niektóre bonusy tylko przeszkadzają, na przykład zmieniają zasady sterowan...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA