fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Robert Mazurek: Kaz, Izabel i jej terapeutyczna moc

Fotorzepa, Robert Gardziński
Występuje częściej niż halny i z większą regularnością. Fazy księżyca też odpadają, zbyt rzadkie. To może grasuje w parzyste, a w nieparzyste śpi? Warto zbadać. Tak czy owak najsłynniejsza w Polsce Izabel nie daje o sobie zapomnieć.

Zacznijmy jednak od tego, dzięki któremu ją znamy. Kazimierz Marcinkiewicz był niesłychanie zdolnym politykiem – zanim państwo zaczną po czole się pukać lub śmiechem wybuchać, proszę choć do końca akapitu dotrwać – tak, był zdolny, błyskotliwy i inteligentny. Nie wszystko było PR-owskimi sztuczkami, znałem go hen, zanim został premierem i pamiętam ciekawe rozmowy w Sejmie. Miał też naprawdę rzadki dar autentyczności – wszędzie go brali za swego i nie było w tym nic z Zeliga, piszę serio. W apogeum kariery witano by go z uznaniem zarówno w najmodniejszej warszawskiej dyskotece, jak i w studiu Radia Maryja. I tu, i tu był sobą. Notabene drugi taki, który przychodzi mnie do głowy, to Andrzej Duda.

Kometa Marcinkiewicza zajaśniała niesłychanie jasno, oślepiła wielu z samym Kazimierzem włącznie, po czym zgasła. I zostawmy jego prywatne wybory, bo nie o tym chcę pisać, w końcu nie on pierwszy, nie ostatni, który poczuł wiosnę. Jak świat światem faceci...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA