fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Aroma Park II ze strefą ciszy

ROL
Fińska firma YIT wprowadza do sprzedaży drugi etap białołęckiego osiedla. Inwestycja ma być gotowa w czwartym kwartale przyszłego roku.

Do sprzedaży trafiło 69 mieszkań z drugiego etapu inwestycji Aroma Park. Ceny lokali wahają się od 6,5 do 9,8 tys. zł za mkw. Średnia to 8,1 tys. zł za mkw. - Zainteresowanie ofertą rośnie w miarę postępu prac na budowie. Na niemal rok przed oddaniem do użytku pierwszego etapu sprzedało się już 60 proc. mieszkań.

W drugiej części powstaną głównie mieszkania dwu- i trzypokojowe - opowiada Dorota Śledyńska, dyrektor sprzedaży YIT w Polsce. - Okna od strony południowej będą wychodzić na historyczną willę fabrykancką. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji 89 miejsc postojowych. Oprócz historycznej zabudowy Aroma Park oferuje wiele terenów zielonych, bliskość parku Henrykowskiego, który od kilku lat stanowi centrum życia kulturalnego i społecznego dzielnicy Białołęka.

YIT planuje stworzenie na terenie osiedla sześciu stref specjalnych, w tym m.in. strefy ciszy z przestrzenią do odpoczynku i pracy na świeżym powietrzu, strefy aktywności z placem zabaw oraz siłownia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA