fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Vastint da przyjść na gotowe

materiały prasowe
Deweloper będzie sprzedawać wyłącznie mieszkania wybudowane, wykończone i wyposażone.

Podczas gdy rynkowym standardem w Polsce jest sprzedaż mieszkań na etapie dziury w ziemi i w stanie deweloperskim, Vastint Poland postanowio sprzedawać lokale nie tylko gotowe i wykończone, ale i wyposażone.

- Wśród większości polskich nabywców mieszkań utrzymuje się przekonanie, że własne lokum należy urządzać samodzielnie. Tymczasem już od lat w wielu krajach klienci decydują się na zakup inwestycji gotowych do zamieszkania – komentuje Roger Andersson, dyrektor zarządzający Vastint Poland. - Czerpiąc ze skandynawskich doświadczeń, chcemy zmienić myślenie o sektorze mieszkaniowym w Polsce, gdzie tzw. stan deweloperski to nadal sztandarowy produkt. Podobną strategię wdrożyliśmy na Łotwie i Belgii, w Polsce objęte będą nią wszystkie planowane projekty mieszkaniowe - podkreśla.

Pierwszą inwestycją w Polsce jest oddane w ubiegłym tygodniu gdańskie osiedle Riverview liczące 282 lokali wyposażonych w sprzęt AGD w zabudowie kuchennej, szafy wnękowe, wykończone łazienki, a nawet pralki. Połowa mieszkań ma już właścicieli. Deweloper stara się o certyfikat środowiskowy LEED dla projektu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA