fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lotnictwo

Japan Airlines rozdaje bilety: 50 tysięcy darmowych biletów lotniczych dla zagranicznych turystów

Adobe Stock
Japan Airlines, japońskie narodowe linie lotnicze, rozdają bilety na loty krajowe. Z niecodziennej promocji będzie mogło skorzystać w sumie 100 tys. pasażerów, bo linia lotnicza planuje rozdać w sumie 50 tys. dwuosobowych biletów.

Promocja linii Japan Airlines dotyczy wakacji 2020 i jest związana z letnimi igrzyskami olimpijskimi, które odbędą się w przyszłym roku w Tokio. Darmowe bilety pozwolą na loty krajowe po całej Japonii.

Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla obcokrajowców, którzy nie są rezydentami w Japonii.

Japan Airlines zacznie rozdawać bilety w lutym 2020 r., jednak aby mieć szanse na ich dostanie, trzeba być członkiem programu lojalnościowego Japan MileageBank. Rezerwacja w programie jest darmowa. Będzie można też aplikować o maksymalnie 4 bilety na raz - dla czterech osób. Nie będzie można jednak samemu wybrać destynacji - o tym ma zdecydować przypadek. Jedyna opcja to wybór między czterema miastami w Japonii.

Na trzy dni przed wylotem, linia poinformuje zwycięzców, dokąd ostatecznie będą mogli polecieć za darmo. Wiadomo jedynie, że wszystkie wyloty i powroty będą realizowane z trzech lotnisk: Tokio Haneda, Osaka International lub Kansai.

Linia liczy, że dzięki temu pomysłowi zagraniczni kibice, którzy przyjadą na igrzyska, będą mogli poznać mniej znane regiony Japonii i odkryć lokalną kulturę.

Letnie igrzyska w Tokio odbędą się w dniach 24 lipca - 9 sierpnia 2020 roku.

Więcej szczegółów na temat akcji promocyjnej linia przedstawi w połowie stycznia 2020 r., aplikować o bilety będzie zaś można od lutego przyszłego roku.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA