fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Lotnictwo

Dyrektorka LOT-u straciła pracę przez post na Facebooku

Bloomberg
Dyrektor operacyjna LOT Cabin Crew Katarzyna Richter straciła posadę przez wpis zamieszczony na Facebooku, w którym skrytykowała wygląd personelu pokładowego British Airways - donosi Onet.

Katarzyna Richter opublikowała w ubiegłym tygodniu na swoim prywatnym koncie na Facebooku post, w którym krytycznie odniosła się do wyglądu zewnętrznego członków załogi pokładowej samolotu British Airways. Co nie spodobało się dyrektor operacyjnej spółki LOT Cabin Crew? 

„Niewypastowane buty, dziury w rajstopach, opinający się mundur, podwójny podbródek, psujące się i nierówne zęby, fryzura w nieładzie” - wymieniła Richter. Swój wpis opatrzyła zdjęciami przedstawiającymi stewarda i stewardessę linii. 

Jeśli o resztę obowiązków dbają jak o swój wygląd to... nie, nie poddam się efektowi aureoli i nie będę wyciągać wniosków dotyczących kompetencji zawodowych na podstawie wyglądu” - dodała. 

Władze LOT-u zareagowały ostro na ten wpis i postanowiły zwolnić dyrektorkę. Przesłały także pismo do wszystkich pracowników, tłumacząc swoją decyzję: „Pani Katarzyna Richter przekroczyła granice etyczne i prawne, dlatego po wewnętrznym wyjaśnieniu sytuacji podjęliśmy decyzję o zakończeniu z nią współpracy w trybie natychmiastowym”. 

Więcej na: Onet.pl 

Źródło: onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA