fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kościół

Proboszcz zapowiedział zbiórkę podpisów dla Andrzeja Dudy

AdobeStock
Podczas mszy świętej proboszcz parafii w Wierzbnej w województwie podkarpackim poinformował o zbiórce podpisów pod poparciem dla Andrzeja Dudy - informuje Onet.pl

Wierzbna to mała miejscowość licząca około 1300 mieszkańców. Podczas niedzielnej mszy świętej w kościele pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy proboszcz poinformował wiernych o zbliżających się wyborach prezydenckich i zbieranych z tej okazji podpisach pod kandydaturą Andrzeja Dudy.

Komunikat w tej sprawie pojawił się także na internetowej stronie parafii. Za tydzień po każdej Mszy Św. członkowie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej będą zbierać podpisy popierające kandydaturę Andrzeja Dudy na prezydenta, w celu zarejestrowania Komitetu Wyborczego. Osoby chcące wyrazić swoje poparcie będą potrzebowały numer PESEL” - przekazano.

Działacze Akcji Katolickiej mają pojawić się przed wejściem do kościoła w najbliższą niedzielę. Ksiądz tłumaczy, że nie jest autorem ogłoszenia, lecz tylko poinformowało tym na prośbę katolickich działaczy.

Więcej: Onet.pl

Źródło: Onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA