Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.11.2020 16:54 Publikacja: 17.11.2020 16:24
Foto: Fotorzepa/ Jakub Czermiński
Do zdarzenia doszło w niedzielę pod wieczór. Ratownicy medyczni przywieźli do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego pacjentkę z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Załoga próbowała dodzwonić się do szpitala jeszcze w drodze, ale bez skutku. Na miejscu dyżurujący lekarz zrobił ratownikom awanturę. - Zachowanie to polegało na stosowaniu wulgaryzmów pod adresem naszego personelu, a także poleceniu w wulgarny sposób opuszczenia terenu szpitalnego oddziału ratunkowego - powiedział w rozmowie z Radiem Łódź Adam Stępka, rzecznik łódzkiego pogotowia.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 17 na 18 września celem rosyjsk...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W Rosji i na Białorusi zakończyły się ćw...
W chwili, gdy zdecydowana większość społeczeństwa Izraela chce zakończenia wojny, rząd Beniamina Netanjahu rozpo...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas