Reklama
Rozwiń
Reklama

Biurowiec EQ2 na finiszu

Ośmiokondygnacyjny budynek Grupy Waryński w pobliżu warszawskiego Dworca Zachodniego będzie gotowy już za kilka tygodni.

Aktualizacja: 11.01.2021 11:39 Publikacja: 11.01.2021 11:27

Biurowiec EQ2 na finiszu

Foto: materiały prasowe

Inwestycja Grupy Waryński jest na ostatniej prostej. Biurowiec powstaje u zbiegu ulic Wschowskiej z Ordona. Trwają ostatnie prace wykończeniowe. Rozpoczęto już także zagospodarowywanie terenów zewnętrznych. - Butikowy biurowiec wpisuje się w dzisiejsze wymagania firm związane ze środowiskiem pracy. Na terenie kompleksu powstaną zielone wyspy z bujną roślinnością i małą architekturą, uprzyjemniające spotkania i rekreację – mówią przedstawiciele Grupy Waryński. - Na dobry klimat zapracuje też duży zielony dach budynku. Roślinność, która się na nim znajdzie, została specjalnie dobrana z myślą o ulach miejskich i zasiedlających je pszczołach. Strefa relaksu wypełniona bogatą zielenią zostanie zaaranżowana zarówno w otoczeniu EQ2, jak i wewnątrz budynku, w którym rośliny wzbogacą aranżację części wspólnych.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Murapol zapowiada mocny finisz w IV kwartale. W centrum uwagi marże
Nieruchomości
Promocje w erze jawnych cen mieszkań. Jak kuszą deweloperzy?
Nieruchomości
Mieszkań jest więcej niż kupujących. Trudno uzasadnić podwyżki cen
Nieruchomości
Zadłużeni po uszy. Kiedy rata kredytu pochłania lwią część domowego budżetu
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Nieruchomości
Kolejny inwestor PRS wchodzi do Polski. Zawarł sojusz z dużym deweloperem
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama