fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Koleje

Simple ma kontrakt dla Kolei Mazowieckich

Notowana na GPW warszawska spółka, specjalizująca się we wdrożeniach systemów klasy ERP, wygrała wart ponad 3,3 mln zł przetarg dla Kolei Mazowieckich.
Strony podpisały już umowę, w ramach której Simple w ciągu 24 miesięcy wdrożyć w kolejowej spółce zintegrowany system informatyczny. – Koleje Mazowieckie dzięki implementacji rozwiązania Simple.ERP zyskają narzędzie do kompleksowego zarządzania zasobami spółki i automatyzacji procesów realizowanych w obszarach m.in. finansów i księgowości, budżetowania oraz kontrolingu – informują w firmie technologicznej.
Zgodnie z zawartą umową Simple wykona także analizę przedwdrożeniową, dostarczy infrastrukturę techniczną oraz wdroży system ERP. Ważnym elementem będzie integracja Simple.ERP z systemami już działającymi w kolejowej spółce. – Nasz autorski system ERP zintegruje wszystkie informacje z poszczególnych działów Kolei w jedno spójne i wydajne środowisko pracy, a przede wszystkim usprawni komunikację w firmie i uprości procedury. Zgodnie z zapowiedziami, skupiamy się obecnie na pozyskiwaniu takich właśnie kontraktów u rozpoznawalnych partnerów – komentuje Rafał Wnorowski, prezes Simple.
W czwartek w południe za akcje spółki na GPW płacono 7,8 zł, o 1,3 proc. mniej niż dzień wcześniej. W sumie od początku roku papiery Simple potaniały o 16,5 proc.
Źródło: ekonomia.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA