fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Rewolucyjne zmiany w sklepach Żabka. Będzie supernowocześnie

materiały prasowe
Największa sieć sklepów wprowadza szereg innowacji, w tym cyfrowe reklamy umieszczane już na zewnątrz budynków.

W nowym formacie sklepów Żabki reklamy wyświetlane na ekranach będą mogły być zmieniane w zależności od pory dnia czy pogody i będą oferowały dostosowane do zmieniających się warunków promocje.

Żabka to już obecnie ponad 5,2 tys. sklepów, a firma średnio codziennie uruchamia dwa nowe. Nowe rozwiązania będą wdrażane stopniowo w sklepach już działających, jak i w nowo otwieranych. Franczyzobiorcy sieci będą mogli skorzystać z tych rozwiązań, które im najbardziej odpowiadają. Projekt powstał w ramach współpracy z firmą Microsoft.

Żabka zaprezentowała nowoczesne sklepy pełne ułatwień dla klientów
materiały prasowe

W nowoczesnych Żabkach na półkach znajdą się cyfrowe wyświetlacze z cenami i systematycznie zmienianymi promocjami. Półki będą też skanowały towary, monitorując stan zaopatrzenia sklepu i ewentualne pomyłki, np. produkty przedstawione przez klientów na złe miejsce.

Żabka zaprezentowała nowoczesne sklepy pełne ułatwień dla klientów
materiały prasowe

Półki sklepowe dzięki wbudowanym beaconom będą reagowały na klientów z zainstalowaną w smartfonie aplikacją Żabki, oferując im na cyfrowych wyświetlaczach indywidualne promocje.

W sklepach pojawią się też dodatkowe kasy, w których niewielkie, kilkuproduktowe zakupy zostaną automatycznie zeskanowane. Później klient zapłaci aplikacją lub jeśli będzie to konieczne w stacjonarnej kasie - skaner nie obejmuje bowiem wszystkich produktów z oferty, np. owoców, warzyw czy pieczywa.

Obecnie trwają testy nowych rozwiązań, w sklepach zaczną się pojawiać w 2019 r.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA