fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Carrefour też ucieka przed zakazem handlu

Fotorzepa, Rafał Guz
Francuska sieć handlowa Carrefour rozpoczyna dostawy produktów spożywczych ze swojego e-sklepu na cały kraj - dowiedziała się Rzeczpospolita.

Carrefour mocno stawia na rozwój usług w ramach e-commerce od dawna, ale dotychczas z tej opcji mogli korzystać tylko klienci w Warszawie i na Śląsku. Teraz się to zmienia.

- Od 21.10.2019 r. będziemy dostarczać zakupy spożywcze w całej Polsce! Dla nowego obszaru dystrybucji sposobem dostawy zamówień będzie wysyłka realizowana przez firmę kurierską - poinformowała firma klientów w ramach zmiany regulaminu świadczenia usług. - Dodatkowo, będziesz informowany o statusie twojego zamówienia poprzez SMS. Dzięki czemu będziesz wiedział kiedy zakupy codzienne będą u ciebie - dodała.

Zakupy spożywcze w Internecie to rynek warty ok. 1 mld zł i w ostatnich latach rośnie w tempie dwucyfrowym. To dla firm szansa na wyrównanie strat związanych z zakazem handlu w niedzielę ponieważ dostawy ze sklepu internetowego mogą być realizowane w niedzielę. Ten sektor usług to wciąż duże koszty dlatego firmy rozwijają też różne formy dostawy.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA