fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Na Primarka jeszcze poczekamy. Sklep nie ruszy w tym roku

Wikimedia, fot. Kolforn
Pierwszy salon irlandzkiej sieci Primark w Polsce nie zostanie otwarty w tym roku. Sklep, który ma pojawić się w działającej od maja Galerii Młociny w Warszawie, ruszy dopiero w 2020 roku - dowiedział się Business Insider Polska.

W lipcu tego roku Primark oficjalnie poinformował, że wynajął dwupoziomowy lokal o powierzchni 3660 metrów kw. w Galerii Młociny (centrum ruszyło już pod koniec maja). Będzie w nim można kupić modę damską, męską i dziecięcą, w tym obuwie, akcesoria, a także wyposażenie domu. Przedstawiciel Echo Investment, współinwestora centrum, przekazał wtedy "Gazecie Wyborczej", że spodziewa się otwarcia sklepu irlandzkiej sieci już za kilka miesięcy.

Dziś już wiemy, że zakupów świątecznych w polskim Primarku nie zrobimy. Salon nie ruszy bowiem do końca tego roku. - Sklep zostanie otwarty w 2020 roku - mówi Business Insider Polska Magdalena Kabata z agencji PR obsługującej Primarka w Polsce. Nie ujawnia miesiąca otwarcia - informuje Business Insider Polska.

Kabata potwierdza, że trwa już rekrutacja pracowników, która miała ruszyć we wrześniu. Primark do pracy w warszawskim sklepie szuka aż 250 osób. Potrzebni są m.in. dyrektorzy, sprzedawcy, kierownicy sali sprzedaży, magazynu i biura rozliczeń gotówkowych, a także specjaliści od odpowiedniego prezentowania produktów w sklepie.

Źródło: onet.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA