fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Forum w Davos

Polska firma członkiem Światowego Forum Ekonomicznego w Davos

AFP
Forum, które słynie z dorocznego spotkania w Davos ma nowego członka - polskiego producenta oświetlenia LUG.

Zyskując status Członka Światowego Forum Ekonomicznego, LUG dołącza do globalnej społeczności firm, organizacji międzynarodowych i innych instytucji, których celem jest poprawa ogólnego stanu otaczającego nas świata. Firma specjalizuje się w projektowaniu, rozwoju i produkcji kompleksowych rozwiązań oświetleniowych LED dla profesjonalnych zastosowań, takich jak obiekty infrastrukturalne czy przestrzenie miejskie. 

- Dołączamy do Światowego Forum Ekonomicznego z dużym entuzjazmem. Z radością podzielimy się naszą wiedzą, doświadczeniem i pomysłami, dzięki którym będziemy mogli zbliżyć się do naszego wspólnego celu, jakim jest uczynienie świata lepszym i bezpieczniejszym miejscem dla nas wszystkich. Ponadto, bycie jedną z zaledwie pięciu polskich firm o statusie Członka Forum daje nam możliwość promocji polskiego biznesu i przedsiębiorczości na arenie międzynarodowej – komentuje Ryszard Wtorkowski, prezes LUG.

Czytaj także:  Davos. Polska traci w rankingu innowacyjności 

Założona w 1989 roku w Polsce, firma LUG prowadzi działalność poprzez szeroką sieć zagranicznych spółek, biur regionalnych i partnerów biznesowych dostarczając swoje rozwiązania na projekty w około 70 krajach na całym świecie. Dzięki możliwości osiągnięcia efektu synergii z połączenia technologii LED i IoT, LUG jest również aktywny w obszarach inteligentnego oświetlenia i smart city, pomagając w dostosowaniu przestrzeni publicznych do potrzeb ich użytkowników i w efektywnym zarządzaniu różnymi aspektami życia współczesnych miast.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA