Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.07.2019 14:32 Publikacja: 15.07.2019 10:55
Foto: Michal CIZEK / AFP
Zainteresowanie banknotem jest ogromne. Setki ludzi - zarówno Czechów, jak i obcokrajowców - stanęło pomimo deszczu w niedzielę w kolejce do specjalnego bankomatu umieszczonego w księgarni firmy muzycznej Supraphon w sercu Pragi. Niektórzy przybyli na miejsce już w sobotę rano i rozłożyli na chodniku śpiwory. Pamiątkowy banknot można było kupić za 50 koron (około 2 euro). Nie dało się go wcześniej zarezerwować, a jednej osobie były wydawane maksymalnie 2 egzemplarze. Cały nakład objął zaledwie 5 tys. banknotów i wszystkie rozeszły się już w ciągu kilku godzin.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Elon Musk kupił akcje Tesli o wartości 1 miliarda dolarów. Ten zakup to rzadkość – zarówno w przypadku Muska, ja...
W całej Polsce przez kilka godzin nie działały terminale płatnicze. Nie można było płacić kartami oraz Blikiem w...
Rosyjskie firmy zbrojeniowe, które sprzedają broń za granicę, otrzymują od klientów worki banknotów dolarowych i...
Na koniec pierwszego półrocza już ponad milion Polaków miał IKE. Aktywa zgromadzone na tych kontach zbliżyły się...
Cena złota przebiła szczyt z kwietnia i ustanowiła nowy rekord, przewyższając poziom 3500 dolarów za uncję.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas