fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Europejski Kongres Gospodarczy

O energetyce na XII EKG w Katowicach

AdobeStock
Czy porażona kryzysem gospodarka udźwignie ambitne cele klimatyczne? Czy transformacja energetyki może być impulsem rozwojowym? Jak zmienia się OZE w obecnych realiach biznesowych i technologicznych?

Na te i wiele innych pytań dotyczących transformacji energetycznej na świecie, w Europie i w Polsce odpowiadać będą w dniach 2–4 września br. uczestnicy XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Podczas sesji pt.: „Wyzwania dla polskiego sektora energetycznego związane z zieloną transformacją" poznamy m.in. plany rządu w zakresie energetyki i rozwoju infrastruktury.

W debacie „Energetyka, klimat, transformacja" poruszone zostaną zagadnienia, takie jak: neutralność wobec klimatu do 2050 roku a krajowe strategie państw członkowskich, szanse i ograniczenia Polski związane z przyjęciem tego celu czy bezpieczeństwo dostaw.

XII Europejski Kongres Gospodarczy odbędzie się 2–4 września br. (w formule hybrydowej – stacjonarnie i online) z zachowaniem obowiązujących wymogów dotyczących zdrowia i bezpieczeństwa. Rejestracja prowadzona jest przez stronę www.eecpoland.eu.

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA