Ekonomia

Hale namiotowe biznesem w nowym wymiarze

Wybór hal namiotowych i niezliczone możliwości ich zastosowania sprawiły, że rynek poszerzył się o nowy wymiar biznesu eventowego i magazynowego. Teraz w ofertach dostawców pojawia się nie tylko zakup, ale także wynajem namiotów zarówno dla firmy, jak i dla klienta indywidualnego. Nie ma znaczenia, czy organizujemy wielki koncert na wyjeździe integracyjnym, czy kolonie piłkarskie - branża zadaszeń stoi dla nas otworem i co najważniejsze, jest w stanie zrealizować każdy pomysł niezależnie od ilości gości czy pory roku.

Żeby wyobrazić sobie rozmiary biznesu, jakim są hale namiotowe i zadaszenia, wystarczy spojrzeć na stronę internetową jednego z dostawców takich rozwiązań. Firma Rekord (dokładne informacje pod linkiem) ma w swojej ofercie sprzedaż i wynajem hal: magazynowych, sportowych, targowych, imprezowych, a także namiotów sferycznych. Co więcej, każdą z opcji możemy dostosować do swojego biznesu, a nawet zaprojektować według indywidualnych potrzeb.

Koniec z salkami konferencyjnymi

Jeszcze do niedawna organizując event dla swojej firmy byliśmy ograniczeni hotelowymi przestrzeniami i ich obostrzeniami. Zrealizowanie pewnych konceptów, takich jak chociażby koncerty czy bankiety nie zawsze jest w takich miejscach możliwe, chociażby ze względu na obecność hotelowych gości śpiących w pokojach najczęściej w tym samym budynku lub kondygnacji. Nie wspominając już o wymyślnych aranżacjach czy instalacji specjalistycznych sprzętów audio-wizualnych. Rozwiązaniem stały się właśnie namioty wielofunkcyjne, które są doskonałą alternatywą dla klasycznych rozwiązań w zakresie imprez i nie tylko. Sami dysponujemy przestrzenią, sami decydujemy o dostawkach czy dobudówkach, od nas zależy też, gdzie chcemy taki namiot postawić. Przeszkodą nie jest już ani miejsce, ani warunki pogodowe - specjalna membrana i nowoczesne materiały zastosowane w producji są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne - deszcz, grad, śnieg czy zawieje. Ich lekka konstrukcja pozwala na szybkie rozłożenie stelażu, przemieszczenie, a także ekspresowe dobudowanie kolejnych części w razie potrzeby.

  

Hale Namiotowe

 

Hala na każdą okazję

Produkowane dzisiaj hale charakteryzują się szerokim zastosowaniem zarówno w biznesie, jak i w przypadku potrzeb klientów indywidualnych. Hale magazynowe świetnie sprawdzą się dla firm, które nie są w stanie przewidzieć potrzeb logistycznych na kolejne lata i nie chcą ryzykować kosztowną budową murowanego budynku o takim przeznaczeniu. Hale sportowe z zadaszeniem namiotowym z racji swojej wielofunkcyjności znajdują zastosowanie w szkołach czy prywatnych ośrodkach sportowych. Z kolei obiekty targowe i eventowe budowane w tej technologii cieszą się szczególnym powodzeniem zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i firm - sprawdzają się w plenerowych weselach, bankietach, pokazach i targach. Szczególnie interesującą opcję stanowią namioty sferyczne będące wizualną atrakcją samą w sobie. Charakteryzują się nietypowym, kulistym kształtem i możliwością składania ciekawych projektów z poszczególnych elementów, takich jak na przykład tunele. Kopuły połączone ze sobą przejściami robią ogromne wrażenie na klientach. Biorąc pod uwagę fakt, że takie konstrukcje możemy personalizować naszywając swoje logo czy hasło reklamowe, to sam namiot staje się niezwykle ciekawym produktem komunikacji marketingowej.

Więcej informacji o konkretnych produktach, halach i namiotach pod adresem: www.halenamiotowe.com.pl.

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL