fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Miasteczko Jutrzenki we Włochach

materiały prasowe
Sprzedaż mieszkań na osiedlu przy ul. Jutrzenki w Warszawie zaczyna Aurec Home.

W pierwszym etapie osiedla Miasteczko Jutrzenki powstaną 163 mieszkania o powierzchni od 38 do 100 mkw. Planowany termin oddania lokali do użytku to drugi kwartał 2022 roku. Osiedle w warszawskich Włochach powstanie na terenie o powierzchni 65 tys. mkw. Generalnym wykonawcą pierwszego etapu inwestycji jest firma HOCHTIEF.

- Miasteczko zaoferuje tereny zielone stworzone przez architektów krajobrazu i ogrodników. Mieszkańcy będą mogli wypoczywać na leżankach i ławkach solarnych z możliwością ładowania urządzeń mobilnych – zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Zaplanowano m.in. oczka wodne, fontanny, przestrzeń do uprawiania jogi, place zabaw, siłownię plenerową i szklarnie do uprawy własnych warzyw, ziół i kwiatów. Znajdą się tu również ładowarki do samochodów elektrycznych. Energii do części wspólnych dostarczą m.in. panele fotowoltaiczne.

Aurec Home planuje kolejne osiedla we Włochach. Mieszkania tej firmy powstaną także w Ursusie, w miejscu, gdzie znajdują się pozostające pod ochroną konserwatora zabytków fragmenty dawnej fabryki.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA