Reklama
Rozwiń

Kaszubska i Śrutowa prawie gotowe

Giełdowy deweloper i2 Development kończy budowę i komercjalizację dwóch inwestycji w centrum Wrocławia.

Aktualizacja: 10.02.2020 11:26 Publikacja: 10.02.2020 10:59

Kaszubska 10

Foto: materiały prasowe

Z 83 lokali oferowanych w obu budynkach - Śrutowej 10 i Kaszubskiej 10 - sprzedanych zostało już 80. Przy Śrutowej, w samym sercu historycznego Wrocławia, firma i2 Development wybudowała 6-kondygnacyjny budynek mieszkalno-usługowy z 25 mieszkaniami. Z kolei Kaszubska to 7-kondygnacyjny budynek mieszkalny z 56 lokalami.

W tym roku firma i2 Development planuje ukończyć 12 projektów z 769 lokalami o łącznej powierzchni użytkowej ok. 43 tys. mkw. - W ocenie zarządu spółka ma potencjał, by w całym roku przekazać nabywcom ok. 700 lokali - czytamy w komunikacie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Nieruchomości
Tyle sprzedający chcą za mieszkania z drugiej ręki
Nieruchomości
Nowy szef Speedwella w Polsce: wierzymy w rynek mieszkaniowy
Nieruchomości
Wakacje we własnym mieszkaniu w kurorcie
Nieruchomości
Ponad 27 mln euro dla spółki Echo Investment
Nieruchomości
Druga obniżka stóp. Będzie przełom na rynku mieszkań?