fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Work Service bez Adama Pawłowicza

Adam Pawłowicz zrezygnował z zasiadania w zarządzie Work Service
Fotorzepa, Tomasz Jodłowski TJ
Po ponad ośmiu miesiącach w zarządzie Work Service, potentata usług HR, Adam Pawłowicz rozstał się ze spółką. W piątek 30 grudnia złożył rezygnację z funkcji wiceprezesa Work Service.

W piątkowym komunikacie spółka wyjaśnia, że od nowego roku dotychczasowe obowiązki Adama Pawłowicza - nadzoru nad polską częścią Grupy Kapitałowej -  przejmie Piotr Gajek, który nadal będzie też odpowiadał za finanse grupy.

Obaj menedżerowie weszli do zarządu Work Service w połowie kwietnia 2016r. - Adam Pawłowicz przejął odpowiedzialność za polski rynek pracy tymczasowej- i miał połączyć dawne funkcje sprzedaży i operacji Work Service nadzorując też należące do grupy spółki Antal International i Work Service Professionals. W komunikacie informującym o rezygnacji Pawłowicza, prezes Work Service, Maciej Witucki, podkreśla, że pod nadzorem byłego już wiceprezesa udało się z sukcesem połączyć strukturę realizacyjną i sprzedażową grupy, a także dokonać wewnętrznej konsolidacji spółek zajmujących się doradztwem personalnym i wymianą transgraniczną.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA