fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biznes

Tenisistka Iga Świątek rozpoczęła współpracę z Thunderboltem

Fotorzepa, Robert Gardziński
Notowany na NewConnect Thunderbolt podpisał list intencyjny ze znaną tenisistką Igą Świątek w sprawie współpracy przy projekcie platformy internetowej. Świątek ma również wejść do akcjonariatu spółki. Notowania Thunderboltu rosną dziś o ponad 8 proc., do 0,65 zł.

Na początku grudnia krakowska spółka poinformowała o rozpoczęciu prac nad budową platformy TopLevelTennis.com o charakterze sportowo-edukacyjnym, na której zamieszczane będą filmy szkoleniowe o tenisie. Planowana współpraca zakłada aktywny udział Igi Świątek, która jest m.in. złotą medalistką Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży 2018, w przygotowywaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych.

Świątek ma również dołączyć do akcjonariatu Thunderboltu poprzez objęcie nowej emisji akcji. „W opinii zarządu dołączenie do struktur spółki Pani Igi Świątek będzie istotnym zdarzeniem dla spółki, mając na uwadze doświadczenie jako profesjonalnej tenisistki oraz jej rozpoznawalny wizerunek w Polsce i na świecie, którego wykorzystanie w ramach realizacji przedsięwzięcia będzie istotnym czynnikiem wpływającym na efekty, a w konsekwencji wartość prowadzonych działań” – tłumaczy spółka.

To już kolejna tenisistka, z którą spółka będzie współpracować. Wcześniej Thunderbolt podpisał umowę z Urszulą Radwańską dotyczącą aktywnego udziału tenisistki w przygotowaniu i udostępnianiu promocyjnych materiałów filmowych TopLevelTennis.com. Współpraca z Radwańską również zakłada objęcie przez nią akcji w drodze emisji.

Thunderbolt jest notowany na NewConnect od 2008 r., jednak wcześniej nazywał się ComPress (nazwę zmieniono w czerwcu 2019 r.). ComPress powstał w 1990 roku i jest jedną z pierwszych agencji public relations w kraju.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA