Reklama

"Pod żyrandolem": Polacy wybrali. Prezydenta i lidera opozycji

„Stawiam tezę jak w tytule. Polacy wybrali nie tylko prezydenta, ale także nowego lidera opozycji” – mówi Michał Szułdrzyński. Michał Kolanko odpowiada: „z pewnością Rafał Trzaskowski będzie odgrywał większą rolę w Platformie Obywatelskiej”.

Publikacja: 13.07.2020 18:57

"Pod żyrandolem": Polacy wybrali. Prezydenta i lidera opozycji

Foto: Fotorzepa/Robert Gardziński, Jerzy Dudek

Pytanie „jaką?”, jest pytaniem otwartym. Więcej można odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Andrzej Duda wygrał wybory prezydenckie. Ale najciekawsze będzie odpowiedź na pytanie, czy było to ostatnie zwycięstwo PiS, biorąc pod uwagę strukturę wiekową wyborców Andrzeja Dudy?

Podcast „Pod Żyrandolem” to codzienna audycja dziennikarzy „Rzeczpospolitej”. Komentowaliśmy najważniejsze wydarzenia kampanii wyborczej w wyborach prezydenckich w 2020 roku.

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Wydarzenia
Poznaliśmy nazwiska laureatów konkursu T-Mobile Voice Impact Award!
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Wydarzenia
Totalizator Sportowy ma już 70 lat i nie zwalnia tempa
Polityka
Andrij Parubij: Nie wierzę w umowy z Władimirem Putinem
Materiał Promocyjny
Ubezpieczenie domu szyte na miarę – co warto do niego dodać?
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama