Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 26.06.2020 06:54 Publikacja: 26.06.2020 06:54
Michał Mężykowski i Łukasz Szatkowski
Foto: materiały prasowe
Zakres prac prawników CMS przy tym projekcie obejmował przygotowanie i negocjowanie dokumentacji finansowej, badanie due diligence, ze szczególnym uwzględnieniem analizy sytuacji prawno-finansowej projektu.
Przy projekcie doradzał międzynarodowy zespół CMS, którym kierowali: Michał Mężykowski, partner stojący na czele praktyki bankowości i finansów kancelarii CMS, oraz Łukasz Szatkowski, partner w praktyce energetyki i projektów infrastrukturalnych. W skład zespołu weszli: Krzysztof Mrozik, starszy prawnik, Roksana Pietrzak oraz Julia Czerwińska, specjalizujący się w finansowaniach oraz Adam Kędziora, prawnik z praktyki energetycznej. W pracach brali także udział prawnicy z niemieckiego biura CMS: Markus M. Pfaff, partner oraz Christopher Heckel, prawnik w praktyce bankowości i finansów.
Krajowa Rada Sądownictwa wezwała w środę ministra sprawiedliwości Adama Bodnara do natychmiastowego obwieszczeni...
Sąd Najwyższy dopuścił ponowne oględziny kart i przeliczenie głosów w trzynastu obwodowych komisjach wyborczych....
Jest sposób na uzdrowienie polskich sądów, na który zgodzić się może Karol Nawrocki. Kluczem jest zmiana struktu...
W czerwcu niektórzy rodzice mogą otrzymać 800 plus nieco wcześniej niż wynika z harmonogramu. Jest też grupa, do...
Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja – to trzy główne czynniki, które należy brać pod uwagę decydując się na inwestycję w mieszkanie – czy to z myślą o przechowaniu lub wzroście wartości, czy zwrocie z najmu.
Zawody związane z bezpieczeństwem życia i zdrowia zajmują czołowe miejsca w tegorocznej edycji rankingu najbard...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas