Wybudowana powierzchnia magazynowa będzie wynosiła łącznie około 54 000 metrów kwadratowych.

Transakcję prowadziła Małgorzata Madej-Balcerowska (Local Partner) przy wsparciu Katarzyny Dziewulskiej (Associate). Partner Jolanta Nowakowska-Zimoch zapewniła doradztwo strategiczne przy transakcji.

Dokumenty transakcyjne negocjowane i podpisywane były w nadzwyczajnych okolicznościach związanych z pandemią koronawirusa (COVID-19) i przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa dla wszystkich jej uczestników.

- Doradztwo na rzecz Panattoni w związku z tym projektem nie byłoby możliwe bez wdrożonych przez nas rozwiązań z zakresu legal tech, które umożliwiły nam podpisanie części dokumentów transakcyjnych bez konieczności spotkania stron - powiedziała Małgorzata Madej-Balcerowska.

- To kolejny z projektów, przy których doradzaliśmy Panattoni w tym roku, realizowanych w strategicznej lokalizacji. Nie ma wątpliwości, że sektor logistyczny będzie bardzo aktywny również w ostatnim kwartale tego roku pomimo coraz trudniejszych okoliczności – powiedziała Jolanta Nowakowska-Zimoch, Partner i szefowa warszawskiego zespołu nieruchomości Greenberg Traurig.

Panattoni Europe jest europejskim oddziałem Panattoni Development Company, światowego dostawcy powierzchni przemysłowych, który aktualnie obchodzi 15-lecie obecności na rynku europejskim.