Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 03.07.2019 17:19 Publikacja: 03.07.2019 17:19
Katarzyna Dębińska-Pietrzyk
Foto: materiały prasowe
Katarzyna Dębińska-Pietrzyk jest adwokatem z wieloletnim doświadczeniem transakcyjnym. Przez 17 lat doświadczenia zawodowego prowadziła szereg znaczących transakcji M&A Real Estate. Specjalizuje się w przejęciach poprzez nabywanie/sprzedaż akcji lub aktywów (pojedynczych aktywów lub portfeli). Posiada szczególne doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej przy inwestycjach w centra handlowe i inne nieruchomości komercyjne. Doradza inwestorom, deweloperom oraz szeregowi funduszy działających na polskim rynku.
- Bardzo się cieszę, że Katarzyna dołączyła do naszego zespołu nieruchomości, zważywszy, że jednym z priorytetów DWF Poland jest istotny rozwój tego sektora działalności, który w naszej globalnej sieci należy do wiodących. Zależy nam na rozbudowaniu naszej oferty dla klientów działających w tym sektorze w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej, a dołączenie Katarzyny jest jednym z elementów tej strategii – powiedział Michał Pawłowski, Partner Zarządzający DWF Poland.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W poniedziałek prezydent Karol Nawrocki poinformował o podpisaniu pięciu ustaw. Jednocześnie ogłosił zawetowanie...
Jeśli sprzedajemy odziedziczone po najbliższej rodzinie mieszkanie bądź dom i spadek był zwolniony z podatku, ni...
Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zakwestionował podniesienie opłat przez platformę streamingową N...
Zmiany w ortografii, choć wydają się czymś odległym i akademickim, dotyczą w praktyce milionów uczniów, nauczyci...
Do języka potocznego przeszło nieco romantyczne powiedzenie o tym, by może jednak rzucić wszystko i wyjechać w Bieszczady.
Centralna Komisja Egzaminacyjna ogłosiła pełny harmonogram egzaminów w roku szkolnym 2025/2026. Znamy terminy za...
Kiedyś dotacje, teraz raczej kredyty na preferencyjnych warunkach. Podejście Brukseli do finansowania rozwoju przedsiębiorstw z branży rolno-spożywczej ewoluuje, ale niezmienne jest to, że wciąż firmy mogą liczyć na wsparcie. Co więcej, już nie tylko ze środków unijnych, ale także krajowych.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas