Piotr Dynowski jest uznanym na rynku ekspertem w zakresie własności intelektualnej, którego pozycję potwierdzają prestiżowe międzynarodowe rankingi. Client Choice Award to już kolejna w ostatnim czasie nagroda, jaka przypadła mu w udziale – oprócz srebrnego wyróżnienia przyznanego przez World Trademark Review, znalazł się również w gronie najlepszych polskich prawników (IP Star) w kategorii własność intelektualna według magazynu Managing Intellectual Property. Od lat jest również systematycznie wyróżniany w rankingu Intellectual Asset Management Patent 1000 - World's Leading Patent Practitioners.

Mecenas Dynowski specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, reklamy i mediów, telekomunikacyjnym oraz e-commerce. Doradza klientom w zakresie tworzenia kompleksowych strategii ochrony własności intelektualnej i reprezentuje największe polskie i międzynarodowe firmy w niejednokrotnie precedensowych sporach z zakresu własności intelektualnej, w szczególności w zakresie patentów. Client Choice Awards przyznawane są od 2005 r. W tym roku z ponad 2500 nominowanych wyłoniono 414 nagrodzonych firm i prawników wyróżniających się doskonałą obsługą klientów i jakością usług. Ranking objął 68 krajów. Nominacje do nagrody pochodzą wyłącznie od wewnętrznych prawników przedsiębiorstw, którzy oceniają kandydatów do nagrody według takich kryteriów jak: jakość doradztwa, stosunek jakości do ceny, świadomość biznesowa, skuteczność komunikacji, przejrzystość, elastyczność form rozliczeń, czas reakcji, wykorzystanie nowoczesnych technologii. Nagrody przyznaje International Law Office (ILO), jeden z wiodących internetowych serwisów prawniczych i oficjalny partner medialny Międzynarodowego Stowarzyszenia Prawników (International Bar Association). Zwycięzcy zostali ogłoszeni 26 lutego. Więcej informacji na temat Client Choice Award na stronie internetowej wydawnictwa >>>

Piotr Dynowski jest drugim prawnikiem warszawskiego biura Bird & Bird uhonorowanym nagrodą Client Choice Award. W 2013 roku przypadła ona mecenas Małgorzacie Darowskiej w kategorii IT.