Reklama
Rozwiń

Nowe otwarcie Provide TFI

Artur Czerwoński, były prezes BPH TFI, ma przeprowadzić rewolucję.

Publikacja: 03.08.2015 12:45

Nowe otwarcie Provide TFI

Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz Marta Bogacz

Z początkiem sierpnia Provide TFI zyskało nowego prezesa, Artura Czerwońskiego, który do wiosny 2014 r. kierował BPH TFI. Jego zadaniem będzie stworzenie nowej strategii biznesowej spółki, wprowadzenie nowych produktów oraz poprawa pozycji konkurencyjnej należącego w 100 proc. do Altkom Akademii – Provide TFI.

Przez ostatnie pięć lat (licencja Komisji Nadozru Finansowego z września 2010 r.) Provide TFI nie zawojowało funduszowego rynku – na koniec czerwca (ostatnie dostępne dane) zarządzało aktywami rzędu 4,6 mln zł. Teraz jednak ma w planach utworzenie funduszu parasolowego z kilkoma standardowymi subfunduszami oraz kolejne fundusze zamknięte (obecnie prowadzi trzy FIZ).

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Ubezpieczenia
Andrzej Klesyk prezesem PZU ze zgodą KNF
Ubezpieczenia
Zgrzyt na linii zarząd PZU - skarb państwa. Spółka wypłaci sowitą dywidendę
Ubezpieczenia
Zmiana za sterami PZU Życie
Ubezpieczenia
Szefowa LINK4 odchodzi ze stanowiska. Oficjalnie: Chęć realizacji nowych wyzwań
Ubezpieczenia
Uniqa: Europa Środkowo-Wschodnia ma ogromy potencjał. Wydatki na polisy rosną