Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 08.10.2015 10:16 Publikacja: 08.10.2015 10:16
Foto: Fotorzepa/Sławomir Mielnik
Krzemień to absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz kierunków podyplomowych z dziedziny rachunkowości oraz bankowości i finansów, który posiada 15-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich w zakresie zarządzania nieruchomościami oraz w obszarze działalności inwestycyjnej. Ostatnio pełnił funkcję członka zarządu Polskiego Holdingu Nieruchomości. Brał udział w procesie IPO i przygotowaniu spółki do debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych. Odpowiadał także za optymalizację zarządzania nieruchomościami wynajętymi w celu zwiększenia ich rentowności, realizację nowych projektów deweloperskich oraz sprzedaż nierentownych aktywów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
W Rzymie trwa międzynarodowa konferencja „Rebuild Ukraine”, w której bierze udział ponad 100 krajów gotowych wzi...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Linia lotnicza United Airlines poinformowała we wtorek, że 21 lipca wznowi obsługę połączeń do Tel Awiwu w Izrae...
Komisja Europejska przyznała Ukrainie 76 mln euro dotacji na realizację pierwszego etapu budowy kolei Euro. Od g...
W poniedziałek stanowisko stracił minister transportu Rosji, a chwilę potem znaleziono go martwego. Przez weeken...
Prawie 645 mln złotych zysku netto wypracowały Polskie Porty Lotnicze w 2024 roku. Taki wynik oznacza, że PPL ni...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas