Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 20.09.2015 17:26 Publikacja: 20.09.2015 17:26
Foto: AFP
Funkcjonariusze policji podejrzewają, że nieznani sprawcy próbowali przeprowadzic zamach terrorystyczny lub wykonywali rekonesans przed późniejszą próbą. Podejrzane osoby mogły też próbować skoczyć ze szczytu na spadochronach - twierdzą służby.
Firma, która zarządza obiektem wydała w tej sprawie tylko krótkie oświadczenie. "Wieża Eiffla jest dzisiaj zamknięta". Wiecej informacji podała policja, która otrzymała od pracowników wieży zgłoszenie, że dwie lub trzy osoby z plecakami wspinają się po stalowej konstrukcji budowli.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Gośćmi szóstego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli Kacper Kita z portalu Nowy Ład...
Prezydent USA Donald Trump rozmawiał w czwartek telefonicznie z Władimirem Putinem, a prawdopodobnie w piątek pl...
Donald Trump obiecywał wywrócić stolik, a tymczasem – jak mówi Jędrzej Bielecki – „pokazał, że jest przyjacielem...
Sekretarz obrony USA Pete Hegseth wstrzymał wysyłkę rakiet i amunicji na Ukrainę z powodu obaw o poziom amerykań...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas