Reklama

Dwaj Polacy z dożywotnim zakazem lotów liniami Wizz Air

Dwóch pijanych Polaków zostało zatrzymanych na lotnisku w norweskim Bergen. Za swoje zachowanie w samolocie otrzymali dożywotni zakaz wstępu na pokład samolotów Wizz Air.

Aktualizacja: 30.03.2016 23:14 Publikacja: 30.03.2016 22:59

Dwaj Polacy z dożywotnim zakazem lotów liniami Wizz Air

Foto: Fotorzepa/Roman Bosiacki

Polacy lecieli z Gdańska do Bergen. Podczas lotu nadużyli alkoholu, słuchali głośno muzyki i wbrew zakazom palili elektroniczne papierosy. Byli również agresywni i niegrzeczni wobec załogi i innych pasażerów.

Polacy do tego stopnia dokuczyli obsłudze lotu, że ta po wylądowaniu wezwała policję. Chociaż aż pięciu pasażerów zachowywało się w ten sposób, aresztowanych zostało dwóch. 

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1296
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1295
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1294
Świat
Donald Trump bagatelizuje przemoc domową. „Drobne kłótnie męża z żoną nazywają przestępstwem”
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1293
Reklama
Reklama