Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 23.10.2025 18:21 Publikacja: 28.09.2021 07:07
Biegacz
Foto: Adobe Stock
Elijah Mwangangi Saolo i Luke Kibet zostali zdyskwalifikowani, ponieważ w połowie drogi zboczyli z trasy zmyleni przez wskazującego trasę biegu ochotnika jadącego na rowerze, który pojechał prosto, zamiast skręcić.
W efekcie Pence z czasem 2 godziny 15 minut i 6 sekund został pierwszym Amerykaninem od 2001 roku, który wygrał Quad Cities Marathon - informuje AP.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Królestwo Hiszpanii idzie pod prąd. Cała Europa zaostrza politykę migracyjną, ale Madryt szeroko otworzył drzwi...
Dlaczego działalność małych i średnich przedsiębiorstw ma znaczenie. Wpływ przejęć MŚP na lokalne społeczności.
W tym roku do Niemiec przybyło o połowę mniej imigrantów, niż przed rokiem. Powinno to wszystkich nad Łabą ciesz...
Terrassa, miasto w Hiszpanii, tymczasowo zakazało adopcji czarnych kotów ze schronisk, by zapobiec potencjalnie...
Koreański Instytutu ds. Zjednoczenia Narodowego, państwowy instytut badawczy zajmujący się analizą, planowaniem...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
62 proc. Duńczyków uważa rosyjską agresję za jedno z trzech najpoważniejszych zagrożeń, z jakimi mierzy się dziś...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas