Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.01.2018 09:58 Publikacja: 11.01.2018 22:09
Foto: AFP
Szigeharu Szirai ma na ciele charakterystyczny tatuaż. Dodatkowo funkcjonariusze wiedzieli, że mężczyzna ma odcięty kawałek jednego palca. Policja wpadła na trop członka yakuzy dzięki zdjęciom, które pojawiły się na portalu społecznościowym.
W 2005 roku Szirai uciekł do Tajlandii. W sierpniu ubiegłego roku jego zdjęcie znalazło się na Facebooku. Autor materiału prawdopodobnie nie wiedział, kogo fotografuje.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Grecka policja prowadzi dochodzenie w sprawie zabójstwa Polaka, który został śmiertelnie postrzelony w pobliżu A...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Policjanci CBŚP rozbili ukraiński gang, który dla okupu uprowadził w Polsce dwóch Etopiczyków, a na Łotwie migra...
W Japonii przeprowadzono 27 czerwca pierwszą od 2022 roku egzekucję - powieszony został Takahiro Shiraishi, skaz...
Parlament Wietnamu zniósł karę śmierci wykonywaną za popełnianie ośmiu rodzajów przestępstw.
Trzy osoby, w tym ośmiomiesięczne dziecko, zginęły w strzelaninie, do której doszło na przedmieściach Salt Lake...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas