Bytom wchodzi w promocję
Gmina Bytom zdecydowała o przystąpieniu do Śląskiej Organizacji Turystycznej (ŚOT), która zajmuje się promocją województwa
Prywaciarz zadba o czyste ulice
Gmina może przekazać obowiązek realizacji usług dla ludności firmie prywatnej. W ten sposób można dostarczać mieszkańcom wodę i odbierać ścieki
15 tys. euro za szambo sąsiada
Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu zasądził 15 tys. euro dla mieszkanki podwarszawskiego Józefowa za przewlekłe załatwianie sprawy przeszkadza...