Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 09:03 Publikacja: 13.12.2022 04:47
Przed komendą policji w Brasilii doszło do starć
Foto: AFP
Jak pisze Reuters, powołując się na swoich świadków, zwolennicy prezydenta Brazylii, który przegrał w wyborach prezydenckich z 30 października z Luizem Inacio Lulą da Silvą, starli się z siłami porządkowymi w czasie próby wtargnięcia do komendy policji w Brasilii. Wielu agresorów miało na sobie żółte koszulki piłkarskiej reprezentacji Brazylii, część owinęła się brazylijskimi flagami.
Policja użyła granatów hukowych i gazu łzawiącego, aby rozproszyć tłum. W płomieniach stanęły autobusy i samochody znajdujące się w pobliżu miejsca starcia.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Maria Caulfield, była wiceminister zdrowia, odpowiedzialna za zdrowie publiczne, odchodzi z Partii Konserwatywne...
– Mamy wiedzę i pełne informacje, że 19 dronów, które wleciały w polską przestrzeń powietrzną, leciało w określo...
W większości regionów Rosji odbyły się wybory lokalne. Wszędzie wygrali gubernatorzy wyznaczeni przez Kreml, a w...
Danny Kruger, poseł brytyjskiej Partii Konserwatywnej ogłosił, że zmienia barwy partyjne i przechodzi do partii...
Izolowana przez inne niemieckie partie, antyimigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD) niemal potroiła swoje popar...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas