Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 03.07.2025 19:39 Publikacja: 12.10.2021 07:36
Foto: AFP
Kim Dzong Un poinformował, że opracowywana przez Koreę Północną broń ma służyć zapewnieniu ochrony, a nie wywołaniu wojny. Przywódca wypowiedział się podczas wystawy obronnej. Za jego plecami ustawiono dwie duże rakiety.
Korea Północna przetestowała ostatnio nowe pociski hipersoniczne i przeciwlotnicze. W tym samym czasie Korea Południowa testowała swoje pociski wystrzeliwane z okrętów podwodnych.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Podczas czwartkowej rozmowy telefonicznej Władimir Putin zakomunikował Donaldowi Trumpowi, że Rosja jest gotowa...
Wotum nieufności zostało zgłoszone przez rumuńskiego europosła Gheorghe Pipereę, który we wniosku o głosowanie z...
Kilka dni przed swoimi 90. urodzinami tybetański przywódca duchowy zakończył dotychczasowe spekulacje, mówiąc, ż...
Premier Bayrou chce uratować swój rząd przed upadkiem, obiecując skrajnej prawicy przejście na proporcjonalną or...
Gwałtownie zaostrzają się relacje Rosji z Azerbejdżanem. – Moskwa sabotuje proces pokojowy na Kaukazie Południow...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas