Reklama
Rozwiń
Reklama

Putin poddał się izolacji. COVID-19 w jego otoczeniu

Prezydent Rosji, Władimir Putin, poddał się samoizolacji, po tym jak wśród członków jego najbliższego otoczenia wykryto zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Publikacja: 14.09.2021 12:01

Władimir Putin, prezydent Rosji

Władimir Putin, prezydent Rosji

Foto: PAP/EPA

arb

W związku z samoizolacją Putin nie pojedzie do Tadżykistanu na szczyt ws. bezpieczeństwa regionalnego - poinformował Kreml.

68-letni Putin miał spotkać się w Tadżykistanie z sojusznikami Rosji z Organizacja Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym oraz Szanghajskiej Organizacji Współpracy w związku z gwałtownym pogorszeniem się stanu bezpieczeństwa w Afganistanie.

Prezydent Rosji zaszczepił się na COVID-19 - otrzymał dwie dawki szczepionki na COVID-19 rosyjskiej produkcji, Sputnik V

Kreml poinformował, że Putin zadzwonił do prezydenta Tadżykistanu, Emomaliego Rahmona, aby wyjaśnić, że nie może przyjechać do Tadżykistanu w związku z kwarantanną, której musi się poddać.

Czytaj więcej

Putin zaszczepiony, ale i tak się izoluje
Reklama
Reklama

Putin ma wziąć udział w rozmowach w Tadżykistanie za pomocą łącz wideo.

"Putin poinformował, że w związku z zakażeniami koronawirusem w jego otoczeniu, musi poddać się przez określony czas samoizolacji" - głosi komunikat Kremla.

Prezydent Rosji zaszczepił się na COVID-19 - otrzymał dwie dawki szczepionki na COVID-19 rosyjskiej produkcji, Sputnik V.

Polityka
Czy 50 lat po śmierci Francisco Franco Hiszpania wróci do dziedzictwa dyktatora?
Materiał Promocyjny
Polska „tygrysem wzrostu”, ale potrzebuje kapitału i innowacji
Polityka
Jest podpis Donalda Trumpa. Akta sprawy Jeffreya Epsteina zostaną ujawnione
Polityka
Donald Trump broni księcia bin Salmana. Zbagatelizował zabójstwo dziennikarza
Polityka
Kongres podjął decyzję ws. publikacji akt ze sprawy Jeffreya Epsteina
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Polityka
USA grożą wenezuelskiemu dyktatorowi. Kreml mu nie pomoże
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama