Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 24.09.2019 09:49 Publikacja: 24.09.2019 09:14
Foto: materiały prasowe
Gdy w niedzielę Katarzyna Lubnauer, szefowa Nowoczesnej i "dwójka" na liście Koalicji Obywatelskiej w Warszawie gościła w „Kawie na ławę" w TVN24, na adres redakcji nadszedł e-mail, który oprócz wulgaryzmów pod adresem Lubnauer zawierał słowa: "Trzeba cię zabić, jak tego złodzieja Adamowicza".
Przewodnicząca Nowoczesnej relacjonowała na Facebooku, iż w nocy policja ostrzegła ją, by nie wychodziła z pokoju w hotelu sejmowym, ponieważ sprawca jest w okolicy. Rano posłanka została poinformowana, że podejrzany o wysłanie wiadomości został ujęty.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
To nie ja zakupiłem Pegasusa, bo nie miałem pojęcia, jak się nazywa i jak dokładnie działa – mówi Zbigniew Ziobr...
– Obecność pana (Sławomira) Mentzena w polityce jest jednak pewnym nieporozumieniem – tak lider PiS Jarosław Kac...
„Czy Pani/Pana zdaniem zastąpienie Donalda Tuska przez Radosława Sikorskiego w fotelu premiera rządu zwiększyłob...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
To nie jest temat na teraz – powiedział polityk Konfederacji, wicemarszałek Sejmu Krzysztof Bosak w rozmowie w R...
Dziś wszystkie technologie, które będą pomagały przemysłowi w prognozowaniu i optymalizowaniu zużycia energii, są już dostępne. Redukcja strat i przestojów czy zwiększanie elastyczności systemu nigdy nie były prostsze – mówi Anna Nowak-Jaworska, prezeska Schneider Electric Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas