Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 05.07.2025 05:33 Publikacja: 29.11.2023 16:08
Gorzowski park handlowy Silwana to inwestycja Equilis i Acteeum Group
Foto: Mat.prasowe
Park handlowy Silwana to inwestycja firm Equilis i Acteeum Group. Obiekt powstaje na działce o powierzchni 8 ha zlokalizowanej wokół ulic Walczaka, Silwanowskiej i Jedwabniczej. Budowa Silwany rozpoczęła się w wrześniu 2023 roku. Planowane otwarcie parku to III kwartał 2024 roku.
Ekologiczne certyfikaty
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Budujące parki handlowe firmy nie powiedziały ostatniego słowa. To może być rekordowy rok na tym rynku.
Pierwsze sklepy w parku handlowym w rejonie ul. Tadeusza Kościuszki i Armii Krajowej w Katowicach przyjmą klient...
Modernizacje, rozbudowy, nowe funkcje. Galerie intensywnie się zmieniają. Mocną pozycję mają parki handlowe.
Parki handlowe zajmują niemal jedną piątą całej powierzchni zakupowej w Polsce. To trzykrotnie więcej niż w 2010...
Łódzkie centrum handlowe przy ul. Kolumny, które przeszło już gruntowną modernizację, będzie rozbudowane. Prace...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas