Reklama
Rozwiń

Analityczka, która lubi liczby, kwiaty i książki

– Nieruchomości to niezmiernie fascynująca branża – mówi Małgorzata Wełnowska, ekspertka Cenatorium.

Publikacja: 04.05.2023 21:04

Analityczka, która lubi liczby, kwiaty i książki

Foto: Mat.prasowe

Małgorzata Wełnowska, starszy analityk ds. rynku nieruchomości w Cenatorium. Absolwentka matematyki na Uniwersytecie Szczecińskim oraz inżynierii finansowej na Politechnice Wrocławskiej. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu wyceny nieruchomości na Politechnice Warszawskiej.

Od 2022 r. związana z firmą Cenatorium. Wcześniej pracowała w sekcji analiz ekonomicznym NBP oraz w firmie Evaluer. Specjalizuje się w analizach rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Przygotowuje obszerne opracowania analizujące ceny mieszkań, domów jednorodzinnych oraz gruntów wedle zindywidualizowanych kryteriów.

Pozostało jeszcze 81% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Nieruchomości
Ponad 27 mln euro dla spółki Echo Investment
Nieruchomości
Druga obniżka stóp. Będzie przełom na rynku mieszkań?
Nieruchomości
Barometr cen mieszkań. Oglądających dużo, kupujących mniej
Nieruchomości
Ceny ofertowe nowych mieszkań w czerwcu. Gdzie jest drożej?
Nieruchomości
Bulwar Izerski w Świeradowie-Zdroju. Apartamenty w otoczeniu gór