W miesiąc po oddaniu budynek platformy LivUp liczący 206 mieszkań na warszawskim Mokotowie został w pełni wynajęty. „Puławska 186” to lokale z wyższej półki, najemcami są głównie klienci korporacyjni. Dodatkowe udogodnienia w budynku to m.in. sala fitness i lounge room.

To drugi gotowy projekt w portelu LivUp obok „Jagiellońskiej 36” liczącej 83 mieszkania. Niebawem otwarta zostanie trzecia inwestycja, „Targowa 17”, licząca 150 lokali. LivUp rozbudowuje portfel, w ofercie i w przygotowaniu ma ponad 700 mieszkań. Docelowo ma to być kilka tysięcy. Firma chce rosnąć w Warszawie, Krakowie i innych największych miastach.

- Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, oszczędność czasu na dojazdy do pracy oraz bliskość sklepów, usług i miejsc rozrywki. Inwestycje LivUp znajdują się w atrakcyjnych lokalizacjach i dogodnych punktach komunikacyjnych - skomentował Roee Shamir, szef LivUp. - Wynajem mieszkania od solidnej firmy, w odróżnieniu od najmu od osoby prywatnej, zapewnia najemcom większe poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie ma na uwadze ich najlepszy interes. Umowy najmu opierają się na przejrzystych zasadach, a nasi najemcy otrzymują dodatkowe udogodnienia i usługi. Znamy i doskonale rozumiemy rynek nieruchomości, skutecznie wczuwamy się w potrzeby naszych klientów. Kierujemy się sprawdzonymi zasadami – wygodna lokalizacja, przemyślane układy mieszkań, komfortowe wyposażenie i dbałość o każdego mieszkańca – dodał.