Na rynek nieruchomości w USA trafiło bajeczne ranczo na terenie okręgu Mesa County, w stanie Kolorado oraz okręgu Grand County, w stanie Utah.

Największą nieruchomością na terenie West Creek Ranch jest imponujący kamienny dom z 8 sypialniami i 8 łazienkami na powierzchni ponad 2 tys. metrów kwadratowych. W domu jest niewielka winda, którą można dostać się na wszystkie cztery kondygnacje domu.

Poza tym do dyspozycji właścicieli jest duża kuchnia i jadalnia, sala śniadaniowa, pracownia z oknami panoramicznymi, sala kinowa, sala gier, siłownia, pokoje dla służby, basen i spa, a także cztery fontanny i sześc kominków. Poza tym jest duża biblioteka, geotermiczny system ogrzewania i chłodzenia domu, a także awaryjny generator prądu, obszerny garaż na pięć samochodów i lądowisko dla helikopterów. A także stajnie i warsztaty.

Dom jest sprzedawany z całym wyposażeniem, w tym także z robionymi na miarę meblami.

Na terenie rancza znajdują się prekambryjskie klify skalne w kanionie Unaweep ze starymi indiańskimi malowidłami naskalnymi. A z chaty pasterskiej Sky Mesa rozciąga się widok na góry La Sal Mountains w Utah.

Poza tym na terenie rancza są naturalne siedliska niedźwiedzi i pum oraz odciśnięte w skale liczne ślady łap dinozaurów oraz historyczne ruiny Driggs Mansion - domu należącego niegdyś do nowojorskiego adwokata i pioniera amerykańskiego lotnictwa Laurencea La Tourette Driggsa.

Są tam też ogromne pastwiska dla bizonów i koni, stawy rybne,  przede wszystkim piękne widoki. Wszystko to za 149 mln dolarów czyli zawrotna sumę ponad 546 mln złotych.