Reklama

Perfect wydał nowy album z balladami w dobrze znanej stylistyce

Perfect wydał zaskakujący album z premierowymi kompozycjami w wersji akustycznej.

Aktualizacja: 25.10.2016 22:30 Publikacja: 25.10.2016 18:26

Perfect, Muzyka, Polskie Radio/Agencja Muzyczna CD, 2016

Perfect, Muzyka, Polskie Radio/Agencja Muzyczna CD, 2016

Foto: materiały prasowe

Oddając założycielowi zespołu Zbigniewowi Hołdysowi to, co „hołdysowskie", i wspominając jego wkład w uformowanie jego stylistyki, Perfect konsekwentnie tworzy nowy dorobek w składzie Grzegorz Markowski, Dariusz Kozakiewicz, Jacek Krzaklewski, Piotr Urbanek i Piotr Szkudelski.

Kiedy przed wakacjami ukazało się dwupłytowe „Greatest Hits", można było pomyśleć, że Perfect chciał podkreślić, iż bez Hołdysa ma taką rakietę przebojów, że można je zestawić z „Autobiografią", „Chcemy być sobą" czy „Nie płacz Ewka". Jednocześnie rodziło się podejrzenie, że po studyjnej płycie „DaDaDam" mamy do czynienia z odcinaniem kuponów.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Kultura
Po publikacji „Rzeczpospolitej” znalazły się pieniądze na wydanie listów Chopina
Kultura
Artyści w misji kosmicznej śladem Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego
Kultura
Jan Ołdakowski: Polacy byli w powstaniu razem
Kultura
Jesienne Targi Książki w Warszawie odwołane. Organizator podał powód
Kultura
Bill Viola w Toruniu: wystawa, która porusza duszę
Reklama
Reklama