Reklama

Siły specjalne szkolą się na wodzie

Na wybranych odcinkach rzek oraz na zbiornikach wodnych na terenie północno-wschodniej części Polski trwa wspólne szkolenie polskich i amerykańskich sił specjalnych.

Publikacja: 23.07.2016 08:01

Siły specjalne szkolą się na wodzie

Foto: materiały prasowe DGRSZ

Celem ćwiczeń, które potrwają do sierpnia jest "rozwijanie zdolności sił specjalnych Polski i USA do prowadzenia połączonych operacji, ukierunkowanych na obronę Polski".

Aktywność wojskowa realizowana w czasie szkolenia będzie wiązać się między innymi z obecnością łodzi bojowych wojsk specjalnych, które mogą przemieszczać się w pobliżu infrastruktury publicznej, w tym turystycznej - informuje Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Kraj
Dziwidło olbrzymie znów zakwitnie w Ogrodzie Botanicznym UW
Kraj
Lotnisko w Modlinie ma już 13 lat. Jakie są plany jego rozwoju?
Kraj
Ranking miast przyjaznych studentom. Które miejsce zajęła Warszawa?
Kraj
Polityczne Michałki: Krótka ławka PO, Hołownia odlicza stracone życia, prezydent rozgrywa na prawicy
Materiał Promocyjny
Sprzedaż motocykli mocno się rozpędza
Kraj
Wizz Air wraca do Modlina. 10 nowych tras w tym roku
Reklama
Reklama