Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.06.2018 20:56 Publikacja: 27.06.2018 20:47
Foto: AFP
Konserwatywny Kennedy w lipcu skończy 82 lata i w dziewięcioosobowym składzie Sądu Najwyższego jest drugą najstarszą osobą. W Sądzie Najwyższym znalazł się w 1988 roku, jako kandydat republikańskiego prezydenta Ronalda Reagana. Na emeryturę ma przejść 31 lipca.
- Największym zaszczytem i przywilejem było służyć naszemu narodowi w sądownictwie federalnym przez 43 lata, a 30 lat w Sądzie Najwyższy - powiedział w swoim oświadczeniu Kennedy. Zapowiedział, że przechodzi na emeryturę, ponieważ będzie chciał spędzać więcej czasu z rodziną.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Ponad 8 mln zł odszkodowań wypłacili już ubezpieczyciele osobom poszkodowanym w pożarze w Ząbkach. W budynku ube...
W ciągu ostatnich dwóch lat z warszawskich podwórek ubyło ponad 2130 kotów wolno żyjących – wynika z danych urzę...
Zaginiona w czasie II wojny światowej buława hetmana Klemensa Branickiego, rangą porównywalna do Szczerbca, miec...
Rozpoczynają się intensywne obserwacje próbnych płyt kamiennych, co stanowi kolejny, niezwykle istotny etap w pr...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
To może być jeden z najbardziej nietypowych wieżowców w Warszawie. Ma powstać na wąskiej działce przy ul. Twarde...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas