Reklama
Rozwiń

Prokuratura zajęła trzy mieszkania Rosjan w Monachium

Niemieccy prokuratorzy poinformowali, że na mocy sankcji UE nałożonych z powodu inwazji na Ukrainę, zajęli trzy mieszkania i konto bankowe należące do rosyjskiego deputowanego i jego żony.

Publikacja: 20.06.2022 18:38

Monachium

Monachium

Foto: Stock Adobe

amk

Prokuratorzy w Monachium poinformowali, że deputowany Dumy i jego żona – ich dane są nie mogą być upublicznione zgodnie z niemieckimi przepisami o prywatności – są współwłaścicielami dwóch mieszkań w bawarskiej stolicy i nadal na nich zarabiają z naruszeniem  sankcji.

Żona deputowanego jest zameldowana w Monachium, jest również jedyną właścicielką trzeciego monachijskiego mieszkania, od którego nadal pobiera czynsz. Oznacza to, że oboje są podejrzani o naruszenie przepisów niemieckiego prawa handlu zagranicznego.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Konflikty zbrojne
Kto podjął decyzję o wstrzymaniu dostaw broni na Ukrainę? Była jednostronna
Konflikty zbrojne
Zmasowany atak Rosji na Kijów. Duże zniszczenia i ranni
Konflikty zbrojne
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1226
Konflikty zbrojne
Przed rozmowami o rozejmie Netanjahu stawia sprawę jasno. Nie ma miejsca w Gazie dla Hamasu
Konflikty zbrojne
Rosja straciła kolejnego generała. Zginął zastępca dowódcy rosyjskiej marynarki wojennej