Reklama
Rozwiń
Reklama

Kolejna niemiecka sieć sklepów rozpycha się w Polsce

Niemiecka sieć sklepów non-food TEDi szykuje ekspansję w Polsce. Zamierza do końca kwietnia 2020 r. mieć u nas już 50 punktów.

Aktualizacja: 06.12.2019 16:52 Publikacja: 06.12.2019 16:46

Kolejna niemiecka sieć sklepów rozpycha się w Polsce

Foto: www.tedi.com

ala

Sieć handlowa TEDi, należąca do niemieckiego koncernu Tengelmann Group, zajmuje się sprzedażą produktów niespożywczych, takich jak artykuły gospodarstwa domowego i dekoracji wnętrz, sprzęt biurowy, zabawki, elektronika, produkty przeznaczone dla zwierząt czy asortyment sezonowy. Jest więc podobna do działających już w Polsce sieci odzieżowo-przemysłowych Pepco czy KiK, jednak TEDi nie chce się z nimi porównywać, ponieważ nie skupia się na tekstyliach.

Czytaj także: OBI przeprasza za obrazki Żyda z pieniędzmi 

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Handel
Potężna fuzja znanych producentów farb. Powstanie gigant wart 25 miliardów dolarów
Handel
Polacy pokochali roboty sprzątające. Nie szczędzą na ich zakupie
Handel
Trump obniża cła na wybrane produkty spożywcze
Handel
Nowa umowa handlowa USA–Szwajcaria: cła w dół, inwestycje w górę
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Handel
Tanieją samochody. W salonach ruszyły wyprzedaże
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama