Reklama

Czy WIG20 oddali się od 2300 pkt?

Na początku czwartkowego handlu niewielką przewagę mają kupujący. Czy uda się dowieść ją do końca sesji?

Publikacja: 15.03.2018 09:20

Czy WIG20 oddali się od 2300 pkt?

Foto: Fotorzepa/Grzegorz Psujek

Niemal przez cały wczorajszy dzień WIG20 świecił na czerwono. Indeks ten nad kreska znajdował się jedynie w pierwszych minutach handlu. Ostatecznie stracił 0,7 proc. i zatrzymał się na poziomie 2335 pkt. Na uwagę zasługuje spora aktywność inwestorów. Obroty dla szerokiego WIG wyniosły 943 mln zł. Spośród najważniejszych indeksów wczorajszą sesję jedynie sWIG80 zakończył na symbolicznym plusie.

Wczorajsza sesja była drugą spadkową z rzędu sesją WIG20. Z technicznego punktu widzenia najważniejszym wsparciem jest obecnie piątkowe minimum, które znajduje się na 2296 pkt. Oporem jest natomiast poziom 2370 pkt.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Giełda
Byki znów górą na GPW, ale niepewność pozostaje
Giełda
Insiderzy znów aktywni na krajowym parkiecie
Giełda
Jest odreagowanie na GPW. WIG20 w górę
Giełda
Trudny początek września, po którym rynki mogą się długo nie podnieść
Giełda
Korekta w Warszawie nie odpuszcza
Reklama
Reklama