Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 11.02.2020 08:09 Publikacja: 11.02.2020 08:07
Foto: Bloomberg
Falstart - tak można w skrócie opisać początek nowego tygodnia giełdowego. W poniedziałek na naszym rynku przeważały bowiem spadki, a prym wiodły w tym największe spółki w tym głównie te, gdzie akcjonariuszem jest Skarb Państwa. Z takim balastem ciężko było bykom cokolwiek ugrać. Skończyło się tym, że WIG20 stracił 0,8 proc. Czy dzisiaj będzie lepiej?
Początek dnia wskazuje, że jest na to realna szansa. Już bowiem w pierwszych minutach handlu WIG20 był na plusie zyskując około 0,6 proc. Dobrze by było, aby byki poszły teraz za ciosem.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
We wtorek po południu wycena dolara spadła poniżej 3,60 zł. Bardziej jest to jednak efekt słabego dolara niż sil...
Po słabszej końcówce minionego tygodnia optymizm ponownie zawitał na warszawski parkiet, co przełożyło się na wz...
Po ataku Rosji na Ukrainę sankcje i presja międzynarodowa mocno uderzyły w gospodarkę agresora. Na Bliskim Wscho...
W środę po naruszeniu polskiej przestrzeni powietrznej przez rosyjskie drony inwestorzy mniej łaskawie spoglądaj...
W ostatnich tygodniach preferencje inwestorów zaczęły się zmieniać i do głosu coraz częściej dochodzą mniejsze s...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas