Reklama
Rozwiń
Reklama

#RZECZoBIZNESIE: Justyna Orłowska: Ministerstwo Finansów rekrutuje jak FBI

Jesteśmy pierwszą skarbówką na świecie, która wyszła z taką ideą, żeby wystawić zadanie na hackathonie – mówi Justyna Orłowska, koordynator programu MinFinTech w Ministerstwie Finansów, gość programu Marcina Piaseckiego.

Aktualizacja: 10.01.2018 13:00 Publikacja: 10.01.2018 12:24

#RZECZoBIZNESIE: Justyna Orłowska: Ministerstwo Finansów rekrutuje jak FBI

Foto: tv.rp.pl

Program MinFinTech służy temu, żeby znaleźć vatmanów. - Są to osoby, które mogą wdrażać nowe pomysły w Ministerstwie Finansów: najlepsi programiści i analitycy data science – tłumaczyła Orłowska.

- Mogliśmy ogłosić normalną rekrutację, ale chcieliśmy pokazać, że to jest frajda pracować dla nas. Postanowiliśmy zrobić assessment center, które zaczęło się od hackathonu. Kolejnym etapem był wewnętrzny konkurs. Dopiero na końcu odbywa się rozmowa rekrutacyjna – dodała.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Finanse
Wyprzedaż bitcoina jest oznaką szerszego niepokoju na rynkach globalnych
Finanse
Prognozy Goldman Sachs dla rynków na 2026 rok
Finanse
Walka o rosyjskie aktywa. Bruksela kontra Bruksela
Finanse
Niesolidny jak czterdziestolatek. Polacy w pętli zadłużenia
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Finanse
Polacy czują potrzebę edukacji finansowej
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama