Tym razem akademia odbędzie się w formie hybrydowej. Dwutygodniowa szkoła letnia została zastąpiona jeszcze większą dawką wiedzy podczas zajęć on-line. Jak co roku, uczestnicy będą mieli przyjemność wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli firm partnerskich, a także alumnów ALRK poprzednich edycji.

Z setek studentów, którzy zgłaszają się do programu, wybieranych jest zaledwie 30. Szczęśliwcy biorą udział w intensywnych szkoleniach i trafiają na płatne staże po zakończeniu programu. W gronie partnerów znajdują się takie instytucje jak m.in. Bain&Company Poland, Bastion Group, Eques Investment TFI, ING Bank Śląski, Investors TFI, Mid Europa Partners, PFR Ventures, Rothschild&Co Polska, BillTech, Skriware, CFA Society Poland czy IZFiA.

Każdy uczestnik akademii zostaje także alumnem fundacji, a tym samym dołącza do społeczności zrzeszającej wyjątkowych młodych liderów, którzy chcą wspólnymi siłami kształtować przyszłość.

- Rekrutując się do programu liczyłem na to, że jest to inicjatywa, która pozwoli mi zdobyć praktyczną wiedzę o rynkach kapitałowych. Letnia szkoła okazała się dokładnie tym, czego brakowało mi na studiach – codziennie praktyczne zajęcia, a wieczorem spotkania z doświadczonymi praktykami rynku – podkreśla Wojciech Świercz, manager w Bain & Company Poland, uczestnik VI edycji ALRK.

Na zgłoszenia Akademia Liderów Rynku Kapitałowego czeka do 16 marca: Aplikacja do XVI edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego